" Siz Bir Çocuk Olsaydınız Hangi Anaokulunu Seçerdiniz ? "

A N A O K U L U   S E Ç İ M İ

     3-5 Yaş dönemi çocukların gelişimlerinin en üst seviyede olduğu bir dönemdir. Çocuğunuzun bu dönemde gerekli eğitimi alması için göndereceğiniz anaokulunu, reklam ve broşürlere kanmadan, verilen hizmet ve eiğitimkalitesine göre dikkatlice seçmelisiniz. Çünkü bu dönemdeki çocuğun ruhsal gelişimindeki eksikliklerin ilerde telafisi çok zordur.

     Eğitim, doğum ile başlayıp hayat boyu devam eden bir süreçtir. Hayat boyu sürecek öğrenmenin temelleri ise ilk altı yaşta, yani erken çocukluk döneminde atılır. Bu dönemde çocuklara kaliteli bir eğitim verilmesi ve olumlu çevre şartları sunulması çocuğun fiziksel, zihinsel, duygusal, sosyal gelişimini desteklemede çok önemli rol oynar. Çocuklar hayatlarındaki en önemli dersleri kitaplardan değil, bakımını ve eğitimini üstlenen yetişkin bireylerden alır. Bilişsel, sosyal, bedensel ve duygusal gelişiminin çok büyük bir bölümü ilk yedi yılda tamamlanmaktadır.

     Bu yaşlardaki çocuklarda bakım, eğitim, sevgi ve şefkat eksikliği ileride telafisi çok zor olan tahribatlara yol açmaktadır. Bu nedenle, yaşamınızın en değerli varlığı olan çocuğunuza hayatı boyunca verebileceğiniz en önemli ve anlamlı hediye kaliteli, verimli, atmosferi sevgi ve özenden oluşan ciddi ve gözdeliği kanıtlanmış bir kurumda okulöncesi eğitimini almalarını sağlamak olacaktır. Tüm bu bilgiler ışığında, "Neden İlkevim Yuva Eğitim Kurumları ?" sorusunun cevabı gayet açıktır.

"Bizler, İlkevim Yuva olarak uzman kadromuz, modern eğitim imkanlarımız, sevgi dolu ve pozitif atmosferimizle geleceğimiz, yarınlarımız ve umutlarımız olan çocuklarımıza gereken özen ve önemi gösteriyoruz."


M İ S Y O N U M U Z
"En iyi yatırım çocuğa yapılan yatırımdır."

     Misyonuz, çocuklarımızın gereksinimlerine göre en iyi şekilde düzenlenmiş eğitim programlarını her zaman güncel tutmaktır. Bu güncel eğitim programlarını sağlık koşullarına uygun, kaliteli bir eğitsel ortamda aileler ile birlikte çalışarak uygulamak, böylece kendisine verilen olanakları en verimli şekilde kullanarak problemleri çözebilen, diğer bireylere ve onların haklarına saygılı, çevreci, çağdaş ve pozitif bireylerin temelini atmak biz okulöncesi kurumlarının en temel görevidir. İlkevim yuva olarak bu bilinçle tam 12 yıldır hizmet vermekteyiz.


A M A Ç L A R I M I Z

 Sınırlarının bilincinde olarak çocuk olmayı özgürce yaşatmak.
 Bağımsız olmayı, sosyalleşmeyi, paylaşmayı ve işbirliğini öğretmek.
 Oyunlar ve faaliyet çalışmaları ile fiziksel ruhsal gelişimine önemli katkı sağlamak.
 Haklarını korumasını ve başkalarının haklarına saygı duymasını öğretmek.
 Disiplin alışkanlığı vermek, özgüveni, liderlik özelliğini geliştirmek.
 Anne ve baba dışındaki yetişkinlerle diyalog kurabilmesini sağlamak.
 Büyük ve küçük kasları geliştirerek el becerisini kazandırmak.
 Ait olduğu toplumun kültürünü kavramasını sağlamak.
 Kendisine verilen olanakları en iyi şekilde kullanarak problemleri çözebilmesini sağlamak.


F İ Y A T   S E Ç E N E K L E R İ M İ Z

Seçenek
Çalışma Saati
Fiyat

Yarım Gün Bakım ve Eğitim

07:30 - 12:30

1200.00 TL

Tam Gün Bakım ve Eğitim

07:30 - 18:30

1600.00 TL

Drama, müzik, dans, oyunla bilgisayar, oyunla ingilizce, ve seramik dersleri fiyatlarımıza dahildir.
Bu sitenin mükemmel programlama yapısı daha modern bir tarayıcıya ihtiyaç duymaktadır. Google Chrome ile tanışın!ankaradaki yuvalar yuva Ankara çocuk bakımevi çocuk gündüz bakımevleri okulöncesi eğitim çocuk yuvası çocuk önokul kreşler yuvalar ankarada yuva ankaradaki yuvalar Yuva Ankara çocuk yuvası dikmen yuva Çankaya yuva balgat yuva yüzüncüyıl yuvası Çocuk yuvası yuvalar yuvaları anaokulu anaokulları anaokul kreş bakımevi okul öncesi okulöncesi ankara çocuk yuvaları,ankara çocuk yuvası çocuk yuvası çocuk kreşler Ankarada çocuk yuvası